5 grudnia – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

W 1986 r. z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych dzień 5 grudnia został ustanowiony na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

W tym dniu chcielibyśmy złożyć ogromne podziękowania na ręce wszystkich Wolontariuszy, którzy służą pomocą innym.

Dzień ten jest okazją do pokazania światu, jak bezcenna jest praca z potrzeby serca na rzecz potrzebujących, jak wielki wysiłek wkładają ludzie, którzy wspierają różnego rodzaju inicjatywy i organizacje pożytku publicznego w niesieniu pomocy innym na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Niejednokrotnie to oni są pierwszymi i ostatnimi osobami wspierającymi chorych w najcięższych momentach, wspólnie z nimi krocząc po najtrudniejszych ścieżkach ich życia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud w działaniach na rzecz lepszego świata. Chcemy, abyście zawsze pamiętali jak ważni jesteście.

INFORMACJA

W związku z przebudową drogi wojewódzkiej 689 Bielsk Podlaski - Hajnówka informujemy, że od dnia 15 listopada 2023 r. do odwołania wjazd dla karetek przy SPZOZ w Bielsku Podlaskim będzie możliwy od strony ul. Kleszczelowskiej (przy aptece).

Skip to content