„ZANURZENI W MIŁOŚCI – RESPIRATOR DLA SZPITALA W BIELSKU PODLASKIM”

Dyrektor Szpitala Bożena Grotowicz w imieniu swoim, lekarzy i pracowników oraz pacjentów wyraża ogromną wdzięczność wszystkim organizatorom i darczyńcom zaangażowanym w akcję Caritas Diecezji Drohiczyńskiej i Fundacji SMS z Nieba „ZANURZENI W MIŁOŚCI – RESPIRATOR DLA SZPITALA W BIELSKU PODLASKIM”.

W ramach akcji prowadzona była zbiórka na zakup respiratora do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Dzięki wielu darczyńcom o wrażliwym sercu udało się zebrać środki na zakup dwóch respiratorów, które już dotarły do szpitala w Bielsku Podlaskim i będą służyły pacjentom w oddziale obserwacyjno-zakaźnym.

Słowa podziękowania kierujemy do ks. kan. dr Łukasz Gołębiewskiego – Dyrektora Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.

Dziękujemy ks. bp. Piotrowi Sawczukowi za ogromne wsparcie i błogosławieństwo dla tego dzieła.

Dziękujemy Biskupom Seniorom: ks. bp. i ks. bp. Antoniemu Dydyczowi i Tadeuszowi Pikusowi.

Dziękujemy ks. Rafałowi Jarosiewiczowi z Fundacji SMS z Nieba – bez fundacji nie udałoby się osiągnąć tak spektakularnego sukcesu.

Dziękujemy Księżom Diecezji Drohiczyńskiej i Siostrom zakonnym za liczne wpłaty.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, nie sposób wymienić każdego z osobna. Tak wielu nas było.

Dziękujemy z całego serca – „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, bo wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do Nas”.

 

Link do filmu z podziękowaniami od koordynatora oddziału obserwacyjno-zakaźnego Pani Agnieszki Muszyńskiej-Mazur

INFORMACJA

W związku z przebudową drogi wojewódzkiej 689 Bielsk Podlaski - Hajnówka informujemy, że od dnia 15 listopada 2023 r. do odwołania wjazd dla karetek przy SPZOZ w Bielsku Podlaskim będzie możliwy od strony ul. Kleszczelowskiej (przy aptece).

Skip to content