Podziękowanie za wieloletnią pracę- przejście na emeryturę Pielęgniarki Epidemiologicznej

W związku z przejściem na emeryturę naszej wieloletniej Pielęgniarki Epidemiologicznej,
w dniu 27 lutego odbyło się spotkanie Dyrekcji oraz Pracowników Szpitala, podczas którego wyrażono podziękowania za lata zaangażowanej i odpowiedzialnej pracy na rzecz bezpieczeństwa epidemiologicznego placówki.

Podczas spotkania Dyrekcja podkreśliła Jej wkład w rozwój  systemu kontroli zakażeń szpitalnych oraz podziękowała za wieloletnią, oddaną pracę. Nie zabrakło również słów uznania, wspomnień oraz życzeń zdrowia, pomyślności i realizacji planów w nowym etapie życia.

Życzymy wielu lat w zdrowiu oraz satysfakcji z zasłużonego odpoczynku.

Przejdź do treści