17 grudnia przy Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (ul. Kleszczelowska 1c) odbędzie się akcja „Choinka dla życia”. Każdy Krwiodawca, który tego dnia odda krew, będzie mógł otrzymać świąteczną choinkę przygotowaną przez Pracowników Nadleśnictwa Bielsk Podlaski- na miejscu lub w formie vouchera do realizacji w szkółce leśnej.
Serdecznie zapraszamy do udziału i dzielenia się dobrem!