18 października Dzień św. Łukasza Ewangelisty – patrona lekarzy i całej Służby Zdrowia

W dniu 18 października obchodzimy Dzień św. Łukasza Ewangelisty – patrona lekarzy i całej Służby Zdrowia. Jest to dzień, w którym w sposób szczególny powinniśmy pamiętać o osobach posługujących chorym, a także modlić się w ich intencjach, żeby nie zabrakło im sił w służbie, którą pełnią. W tym roku, święto ma charakter szczególny, obecnie służba drugiemu człowiekowi wymaga jeszcze większego poświęcenia i empatii.

Z tej okazji Dyrektor Szpitala składa najserdeczniejsze życzenia i podziękowania całemu personelowi – lekarzom, pielęgniarkom i pielęgniarzom, położnym, ratownikom i opiekunom medycznym, diagnostom laboratoryjnym, farmaceutom, radiologom, fizjoterapeutom, paniom salowym, a także wszystkim pracownikom administracyjnym za codzienny trud i poświęcenie w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy na rzecz drugiego człowieka.

Dziękuję za Państwa profesjonalizm, za czas poświęcony chorym, zwłaszcza w tym trudnym dla nas czasie, kiedy wszyscy musimy zdawać egzamin z odpowiedzialności, dziękuję za szacunek do zawodu, za cierpliwość i życzliwość. Życzę zdrowia, odwagi w pokonywaniu trudności związanych z obecną sytuacją i wszelkiego dobra w życiu osobistym i zawodowym, a największą nagrodą za codzienną pracę niech będą wdzięczne uśmiechy pacjentów.”

Bożena Grotowicz Dyrektor SPZOZ w Bielsku Podlaskim.

INFORMACJA

W związku z przebudową drogi wojewódzkiej 689 Bielsk Podlaski - Hajnówka informujemy, że od dnia 15 listopada 2023 r. do odwołania wjazd dla karetek przy SPZOZ w Bielsku Podlaskim będzie możliwy od strony ul. Kleszczelowskiej (przy aptece).

Skip to content