NFZ Podlaski Oddział Wojewódzki przy ulicy Pałacowej 3 w Białymstoku zaprasza 28 sierpnia (środa) w godz. od 10:00 do 12:00 na konsultacje wszystkie osoby zainteresowane tematem celiakii (i innych chorób glutenozależnych) oraz diety bezglutenowej.
Na specjalnym stanowisku dla pacjentów i ich rodzin będzie można uzyskać informacje na temat tego jak żyć i jeść bez glutenu, czy dieta bezglutenowa może być smaczna, a także wskazówki gdzie można uzyskać pomoc i wsparcie ze zdiagnozowaną celiakią.
Dyżur ekspercki będą pełnić:
Partnerem akcji jest Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
Przypominamy! 28 sierpnia, godzina 10:00 – 12:00, ul. Pałacowa 3, Białystok
INFORMACJA
W związku z przebudową drogi wojewódzkiej 689 Bielsk Podlaski - Hajnówka informujemy, że od dnia 15 listopada 2023 r. do odwołania wjazd dla karetek przy SPZOZ w Bielsku Podlaskim będzie możliwy od strony ul. Kleszczelowskiej (przy aptece).