Konkurs na urządzenia robotyczne do rehabilitacji rozstrzygnięty!

Szpital w Bielsku Podlaskim znalazł się na liście podmiotów rekomendowanych do otrzymania dotacji w kwocie 500 000 zł z Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia na doposażenie podmiotów leczniczych w urządzenia robotyczne do rehabilitacji. Środ

Szpital w Bielsku Podlaskim znalazł się na liście podmiotów rekomendowanych do otrzymania dotacji w kwocie 500 000 zł z Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia na doposażenie podmiotów leczniczych w urządzenia robotyczne do rehabilitacji. Środki te pozwolą na zwiększenie dostępu do wysokiej jakości świadczeń z zakresu rehabilitacji ogólnoustrojowej poprzez doposażenie Oddziału Rehabilitacyjnego. To kolejny krok w kierunku rozwoju innowacyjnych rozwiązań w obszarze udzielania świadczeń opieki zdrowotnej.

Środki te pozwolą na zwiększenie dostępu do wysokiej jakości świadczeń z zakresu rehabilitacji ogólnoustrojowej poprzez doposażenie Oddziału Rehabilitacyjnego. To kolejny krok w kierunku rozwoju innowacyjnych rozwiązań w obszarze udzielania świadczeń opieki zdrowotnej.

INFORMACJA

W związku z przebudową drogi wojewódzkiej 689 Bielsk Podlaski - Hajnówka informujemy, że od dnia 15 listopada 2023 r. do odwołania wjazd dla karetek przy SPZOZ w Bielsku Podlaskim będzie możliwy od strony ul. Kleszczelowskiej (przy aptece).

Skip to content