ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA – PODZIĘKOWANIA

Drodzy Pracownicy,

w tym szczególnym dniu Światowego Dnia Zdrowia i Dnia Pracownika Służby Zdrowia kieruję w Waszą stronę słowa uznania za zaangażowanie i poświęcenie na rzecz chorych i potrzebujących pomocy.

Znaleźliśmy się w bardzo dla nas wszystkich trudnym czasie, ale to Wy stoicie na pierwszym froncie walki z epidemią. Troszczycie się o zdrowie i życie pacjentów, niekiedy narażając własne.

Dziękuję personelowi oddziału zakaźnego, który z odwagą i determinacją walczy z epidemią. Borykając się ze zmęczeniem pracuje dalej i nie poddaje się. Jesteście bohaterami.

Dziękuję także personelowi oddziału rehabilitacji, który dzielnie trwa na swoich stanowiskach pracy i opiekuje się pacjentami oraz personelowi oddziału urazowo-ortopedycznego i oddziału chirurgicznego z pododdziałem chirurgii naczyniowej, który wytrwał i został przy pacjentach. Wasze poświęcenie godne jest naśladowania.

Dziękuję Wszystkim. Wspierajmy się nawzajem. My nie możemy zostać w domach, musimy walczyć i wierzyć, że tę walkę wygramy.

Bożena Grotowicz

Dyrektor SPZOZ w Bielsku Podlaskim

INFORMACJA

W związku z przebudową drogi wojewódzkiej 689 Bielsk Podlaski - Hajnówka informujemy, że od dnia 15 listopada 2023 r. do odwołania wjazd dla karetek przy SPZOZ w Bielsku Podlaskim będzie możliwy od strony ul. Kleszczelowskiej (przy aptece).

Skip to content