W dniu dzisiejszym w naszym Szpitalu odbyło się spotkanie z Panem Pawłem Grabowskim- Prezesem Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza w Makówce oraz Panią profesor Dobroniegą Głębocką. Spotkanie poświęcone było współpracy w zakresie opieki nad pacjentami terminalnymi.