PODZIĘKOWANIA ORAZ PROŚBA O WSPARCIE

Szanowni Państwo !

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim został postawiony decyzją Wojewody Podlaskiego w stan podwyższonej gotowości do zwalczania i zapobiegania rozprzestrzenianiu się zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Personel bielskiego szpitala stoi na pierwszej linii walki z epidemią. Do wygrania tej trudnej bitwy potrzebny jest nam sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej, których SPZOZ w Bielsku Podlaskim bardzo potrzebuje. W obliczu obecnej sytuacji i ogromnych potrzeb możliwości finansowe szpitala są niewystarczające. Dlatego bardzo ważny jest każdy gest dobrej woli i pomocy w tym zakresie.

Deklaruję, że zatrudniony w naszym szpitalu wysoko wyspecjalizowany personel medyczny, uzbrojony w odpowiedni sprzęt, aparaturę i środki ochrony skutecznie będzie niósł pomoc chorym. Bez właściwego zaplecza nie będziemy w stanie zapewnić leczenia pacjentów.

Dotychczas nasze potrzeby spotkały się z szerokim zrozumieniem i pozytywnym odzewem ze strony władz państwowych i samorządowych, władz kościelnych, przedsiębiorców, fundacji, ale także z dużym odzewem społecznym.

W imieniu swoim i pracowników składam najserdeczniejsze podziękowania i słowa uznania dla wszystkich darczyńców i osób pomagających szpitalowi w tym trudnym czasie oraz zaangażowanych w akcję przekazywania darowizn niezależnie od ich rodzaju i wymiaru.

W wyrazami szacunku i uznania

Bożena Grotowicz Dyrektor SPZOZ wraz z pracownikami

 

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć SPZOZ w Bielsku Podlaskim

udostępniam numer konta:

BNP Paribas Bank Polska S.A. 22 1600 1462 1845 3474 9000 0001

 

Przelew z dopiskiem: SPZOZ Bielsk Podlaski – Koronawirus

INFORMACJA

W związku z przebudową drogi wojewódzkiej 689 Bielsk Podlaski - Hajnówka informujemy, że od dnia 15 listopada 2023 r. do odwołania wjazd dla karetek przy SPZOZ w Bielsku Podlaskim będzie możliwy od strony ul. Kleszczelowskiej (przy aptece).

Skip to content