PODZIĘKOWANIA ZA AKCJĘ „ZANURZENI W MIŁOŚCI – RESPIRATOR DLA SZPITALA W BIELSKU PODLASKIM”

Dyrektor Szpitala Bożena Grotowicz w imieniu swoim, lekarzy i pracowników szpitala oraz pacjentów wyraża ogromną wdzięczność wszystkim organizatorom i darczyńcom zaangażowanym w akcję Caritas Diecezji Drohiczyńskiej i Fundacji SMS z Nieba „ZANURZENI W MIŁOŚCI – RESPIRATOR DLA SZPITALA W BIELSKU PODLASKIM”.

Przez cały piątek 27 marca 2020 r. prowadzona była zbiórka na zakup respiratora na oddział obserwacyjno-zakaźny. Udało się zebrać 100% środków, które przeznaczymy na zakup dwóch respiratorów. Tego samego dnia zgłosiły się też lokalne firmy, które zakupią trzy dodatkowe respiratory.

„Dziękujemy za ten piękny dar. Takiej mobilizacji i entuzjazmu dawno w Bielsku Podlaskim nie było. Ta akcja uruchomiła wielu ludzi o wrażliwym sercu” – podkreśla Bożena Grotowicz.

Słowa podziewania kieruję do ks. kan. dr Łukasz Gołębiewskiego – Dyrektora Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.

Dziękuję ks. bp. Piotrowi Sawczukowi za ogromne wsparcie i błogosławieństwo dla tego dzieła.

Dziękuję Biskupom Seniorom: ks. bp. i ks. bp. Antoniemu Dydyczowi i Tadeuszowi Pikusowi.

Dziękuję ks. Rafałowi Jarosiewiczowi z Fundacji SMS z Nieba – bez fundacji nie udałoby się osiągnąć tak spektakularnego sukcesu.

Dziękuję Księżom Diecezji Drohiczyńskiej i Siostrom zakonnym za liczne wpłaty.

Dziękuję za całą kampanię medialną, promocję i zainteresowanie: Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej, Katolickiemu Radiu Podlasie, portalowi www.podlasie24, Polskiej Agencji Prasowej, Super Expresowi, Radiu ESKA, TVP3 Białystok, TVP INFO, portalowi www.bielsk.eu.

Nie sposób wymienić wszystkich. Tak dużo nas było.

Dziękujemy z całego serca – „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, bo wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do Nas”.

Skip to content