XVII edycja Rankingu „Bezpieczny szpital 2020″

17 grudnia na łamach Rzeczpospolitej ukazały się wyniki XVII edycji Rankingu „Bezpieczny szpital 2020″ przygotowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Miło jest nam poinformować, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim zajął VIII miejsce w kraju, a wśród szpitali w województwie podlaskim, kolejny rok z rzędu, zajął I miejsce.

Ranking Szpitali to ogólnopolskie zestawienie placówek szpitalnych promujących najwyższe standardy opieki zdrowotnej. Od 17 lat organizowany jest corocznie przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i publikowany w dzienniku Rzeczpospolita.

Serdeczne gratulacje należą się całemu personelowi szpitala, który mimo ciężkiej pracy w trudnym okresie pandemii potwierdził stosowanie najwyższych standardów świadczonych usług.

INFORMACJA

W związku z przebudową drogi wojewódzkiej 689 Bielsk Podlaski - Hajnówka informujemy, że od dnia 15 listopada 2023 r. do odwołania wjazd dla karetek przy SPZOZ w Bielsku Podlaskim będzie możliwy od strony ul. Kleszczelowskiej (przy aptece).

Skip to content