Dr n.med. Hend Malla- specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej dołączyła do Zespołu Chirurgów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim

Miło jest nam poinformować, że od 1 lutego 2023r. do naszego Zespołu dołączyła dr n.med. Hend Malla – specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej z ogromnym doświadczeniem w zawodzie. Pani Doktor Hend Malla wykonuje min. zabiegi plastyki powłok brzusznych, korekcji nawisów skórnych, przeszczepów skóry oraz blepharoplastyki. Wykonuje szeroki zakres zabiegów operacyjnych w technikach małoinwazyjnych- laparoskopowych i klasycznych.

Dr Malla pomaga pacjentom od 1997 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała, między innymi, w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Białymstoku oraz Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku.

Dr Malla jest lekarzem wysoko ocenianym i polecanym przez liczne grono zadowolonych pacjentów. Z usług Pani Doktor korzystają pacjenci z całej Polski, którzy przekazują sobie informacje na temat efektów wykonanych zabiegów.

Skip to content