Ogłoszenie o konkursie na świadczenia zdrowotne

O KONKURSIE NA ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W SPZOZ W BIELSKU PODLASKIM

na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej

(tj. Dz. U. z 2018 poz. 2190 z późn. zm.)

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BIELSKU PODLASKIM

Tel.: 85 833 43 30, fax 85 833 43 05, e-mail: sekretariat@spzoz-bielsk.pl, www.spzoz-bielsk.pl

ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT W KONKURSIE

na udzielanie świadczeń zdrowotnych

w SPZOZ w Bielsku Podlaskim w następujących zakresach:

1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w charakterze pielęgniarki koordynującej / pielęgniarza koordynującego w oddziale wewnętrznym (udzielanie świadczeń w miejscu, dniach i godzinach wynikających z harmonogramu udzielania świadczeń ustalanego między stronami), a także wykonywanie innych czynności z tym związanych, zwanych dalej świadczeniami, stosownie do potrzeb i na zasadach obowiązujących w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim.
  2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w charakterze położnej koordynującej / położnego koordynującego w oddziale ginekologicznym i położniczo-noworodkowym oraz w oddziale neonatologii (udzielanie świadczeń w miejscu, dniach i godzinach wynikających z harmonogramu udzielania świadczeń ustalanego między stronami), a także wykonywanie innych czynności z tym związanych, zwanych dalej świadczeniami, stosownie do potrzeb i na zasadach obowiązujących w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim.
  3. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w charakterze pielęgniarki / pielęgniarza w oddziale rehabilitacyjnym oraz w szpitalnym oddziale ratunkowym i izbie przyjęć (udzielanie świadczeń w miejscu, dniach i godzinach wynikających z harmonogramu udzielania świadczeń ustalanego między stronami), a także wykonywanie innych czynności z tym związanych, zwanych dalej świadczeniami, stosownie do potrzeb i na zasadach obowiązujących w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim.

OGÓLNE WARUNKI KONKURSU

1. Umowa na udzielanie świadczeń zdrowotnych zostanie zawarta niezwłocznie po upływie terminu do złożenia odwołania lub rozpatrzenia odwołania naczas określony do dnia 30 czerwca 2021.
  2. Materiały konkursowe udostępniane są w siedzibie Zamawiającego w Bielsku Podlaskim przy Kleszczelowskiej 1, w budynku „A” głównego kompleksu szpitala – parter pok. nr A.026 w  godz.: 7.00 – 14.00 oraz na stronie internetowej www.spzoz-bielsk.pl, informacje telefoniczne – 85 833 43 86.
  3. Projekty umów udostępnione są w siedzibie Zamawiającego.
  4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu składania ofert oraz odwołania konkursu bez podania przyczyn przed dniem jego rozstrzygnięcia.
  5. Oferty w formie pisemnej należy składać w zaklejonej kopercie z adnotacją: „Konkurs na świadczenia zdrowotne w zakresie….(podać numer)’’ w punkcie informacyjno-kancelaryjnym SPZOZ, w  nieprzekraczalnym terminie do dnia 19.07.2019 r. do godz. 10.00.
  6. Otwarcie ofert nastąpi w dziale organizacji i jakości (pok. nr A.026), w dniu 19.07.2019 r. o godz. 10.15.
  7. Termin związania ofertą wynosi 30 dni od upływu terminu składania ofert.
  8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi poprzez opublikowanie ogłoszenia o wyniku postępowania na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Zamawiającego.
  9. W toku postępowania w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń zdrowotnych, do czasu zakończenia postępowania, oferent może złożyć do komisji umotywowany protest w terminie 7 dni roboczych od dnia dokonania zaskarżonej czynności.
  10. Oferent biorący udział w postępowaniu może wnieść do Dyrektora SPZOZ w Bielsku Podlaskim, w terminie 7 dni roboczych od dnia ogłoszenia o rozstrzygnięciu postępowania, odwołanie dotyczące rozstrzygnięcia postępowania.
  11. Oferenci będą sprawdzeni w rejestrze przestępstw na tle seksualnym na podstawie art. 21 ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 405 z późn. zm.).

Bielsk Podlaski,15.07.2019 r.

Bożena Grotowicz